Förtroendevald   Lars Lundberg kd <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   lars.lundberg@sjobo.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Familjenämndens arbetsutskott Ersättare 2020-02-25 --
Familjenämndens arbetsutskott myndighetsfrågor Ersättare 2020-02-25 --
Familjenämnd Ersättare 2019-01-01 --
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 --
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 --
Sydöstra Skånes Räddningstjänstförbund Personlig ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Valberedningen Ledamot 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2021-04-13 06:00:23