Förtroendevald   Gunilla Quist-Lundin m <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   gunilla.quist-lundin@sjobo.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-12-09 --
Familjenämnd Ledamot 2019-01-01 --
Familjenämndens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 --
Familjenämndens arbetsutskott myndighetsfrågor Ordförande 2019-01-01 --
Valberedningen Personlig ersättare 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2021-04-16 06:00:26