Förtroendevald   Magnus Hammarskjöld m <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   magnus.hammarskjold@sjobo.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 --
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Familjenämnd Ordförande 2015-01-01 -- 2018-12-31
Familjenämndens arbetsutskott Ordförande 2015-01-01 -- 2019-01-01
Familjenämndens arbetsutskott myndighetsfrågor Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Familjenämnd Ordförande 2011-01-01 -- 2014-12-31
Familjenämndens arbetsutskott Ordförande 2011-01-01 -- 2014-12-31
Sydskånska Gymnasieförbundet Ersättare 2011-01-01 -- 2011-02-22
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2014-10-14
 
Uppdaterad 2021-05-08 06:00:21