Förtroendevald   Camilla Windh s <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   camilla.windh@sjobo.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Samhallsbyggnadsnamnden Ersättare 2019-05-03 --
Familjenämnd Ledamot 2019-01-01 --
Familjenämndens arbetsutskott myndighetsfrågor Vice ordförande 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2021-04-16 06:00:26