Förtroendevald   Kent Borgström sd <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   kent.borgstrom2@sjobo.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Familjenämnd Ledamot 2019-01-01 --
Familjenämndens arbetsutskott Ledamot 2019-01-01 --
Familjenämndens arbetsutskott myndighetsfrågor Ledamot 2019-01-01 --
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 -- 2020-03-25
Kommunfullmäktige 2:e vice ordförande 2018-10-15 --
Valberedningen Personlig ersättare 2018-10-15 --
 
Uppdaterad 2020-12-01 06:00:24