Förtroendevald   Jörgen Carlsson s <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   jorgen.carlsson@sjobo.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Familjenämnd Ledamot 2019-01-01 --
Familjenämndens arbetsutskott Ledamot 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Familjenämnd Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Familjenämndens arbetsutskott Ledamot 2015-01-01 -- 2019-01-01
Familjenämndens arbetsutskott myndighetsfrågor Vice ordförande 2015-01-01 -- 2018-12-31
Sydskånska Gymnasieförbundet Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Sydskånska Gymnasieförbundet Ledamot 2014-02-26 -- 2014-12-31
Familjenämnd Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Familjenämndens arbetsutskott Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
Sydskånska Gymnasieförbundet Ersättare 2011-01-01 -- 2014-02-26
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
Kommunfullmäktige Ersättare 2006-11-01 -- 2008-07-01
Kommunfullmäktige Ledamot 2006-11-01 -- 2010-10-31
Valnämnden Personlig ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Vård- och omsorgsnämnd Personlig ersättare 2003-01-01 -- 2006-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 1998-11-01 -- 2002-10-31
 
Uppdaterad 2021-05-08 06:00:21