Förtroendevald   Christin Andersson sjp <<
Adress   Sjöbo Bild saknas
Co Adress  
Postadress   SJÖBO
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   christin.andersson2@sjobo.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Familjenämnd Ersättare 2019-01-01 --
Familjenämnd Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Familjenämnd Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Familjenämnd Ledamot 2007-01-01 -- 2010-12-31
Familjenämndens arbetsutskott Ersättare 2011-01-01 -- 2014-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
 
Uppdaterad 2021-04-16 06:00:26