Förtroendevald   Simon Diaz kd <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   simon.diaz@sjobo.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Samhallsbyggnadsnamnden Ledamot 2019-01-01 --
Samhallsbyggnadsnamnden Ersättare 2016-10-26 -- 2018-12-31
Valnämnden Personlig ersättare 2019-01-01 --
 
Uppdaterad 2021-04-16 06:00:26